Yhteystiedot

OLEMME TÄÄLLÄ
SINUA VARTEN.

YHTEYSTIEDOT

Käyntiosoite

Pikku Satamakatu 3-5
00160 Helsinki

Sähköposti

info@wanhasatama.fi

Anu Sinisalo

Managing Director
Sales And Production
+358 50 477 3388
anu@wanhasatama.fi

Janne Siponen

Sales And Production
+358 50 472 8212
janne@wanhasatama.fi

Jenni Sumelius

Commercial Manager
+358 40 590 8949
jenni@wanhasatama.fi

Jussi Laakso

Restaurateur
+358 40 167 9900
jussi@wanhasatama.fi

Jani Liuko

Stock And Resource Manager
+358 50 347 4859
jani@wanhasatama.fi

Roope Hirvonen

Stock And Resource Manager
+358 50 471 1850
roope@wanhasatama.fi

Jouni Varpelaide

Operative Partner
+358 40 043 7874
jouni@wanhasatama.fi

PYYDÄ TARJOUSTA

KADOTITKO WANHAN SATAMAN TAPAHTUMASSA JOTAIN?

Jos kadotit tavaraa Wanhan Sataman tapahtumassa voit lähettää viestiä osoitteeseen kadonnut@wanhasatama.fi